Basen w parku Szczęśliwickim

Upalnie w końcówce sierpnia – idziemy na basen!

Na ostatnie dni sierpnia wakacji 2012 synoptycy prognozują upalne i słoneczne dni! Przykładem tego jest ostatni weekend (18-19.08).

Wiadomo nie ma nic lepszego podczas takich upałów niż ochłoda nad wodą. Rzeczywiście – ochłoda, temp. wody w basenie na Szczęśliwicach podczas ostatniego weekendu miała 17 stopni C ;). W prawdzie to nie powstrzymało wielu osób przed skorzystaniem z zimnej kąpieli, jednakże ilość osób kąpiących się w basenie 1,80m była dużo mniejsza niż zazwyczaj. Ci mniej „odporni” na chłód moczyli tylko nogi i przyglądali się z brzegu pływającym „morsom”.

Trzymając się prognoz pogody i zapowiadanych upałów można bez wątpienia stwierdzić, że w przeciągu paru dni woda w basenie nagrzeje się tak, aby każdy bez obaw na gęsią skórkę mógł z niego skorzystać!

Tak więc zabieramy ręczniki, stroje kąpielowe i zasuwamy do Parku Szczęśliwice na basen – do końca wakacji 2012 jeszcze zostało trochę czasu. Przypominamy zapominalskim – wejściówka ulgowa: 9zl, wejściówka normalna: 17zl. Basen otwarty jest codziennie od 9 do 19.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Blip
  • Twitter
Dodatkowe informacje: Aktualności Tagi: ,

Jedna odpowiedź to "Upalnie w końcówce sierpnia – idziemy na basen!"

  1. "Mors" ;D pan pisze:

    Ja się wybieram, dzisiaj.

Dodaj komentarz

Musisz być Zalogowany komentować.