Basen w parku Szczęśliwickim

Otwarcie basenu na Szczęśliwicach w czerwcu!

Nowy park wodny  – basen odkryty w Parku Szczęśliwickim ma zostać otwarty 18 lub 23 czerwca.

Jak już wcześniej pisaliśmy na basenie wciąż prowadzone są prace remontowe – co wielu z nas zastanawia – tym bardziej, że basen dopiero co został na nowo otwarty w zeszłym roku.  Robi się także coraz cieplej, a nawet upalnie i wiele osób zapewne chętnie skorzystało by z zimnej, wodnej ochłody.

Wczoraj na tvnwarszawa.pl pojawił się artykuł o basenie na Szczęśliwicach. Zgodnie z zapewnieniami urzędników, basen ma zostać otwarty 18 lub 23 czerwca, natomiast prace modernizacyjne, które są prowadzone to wymiana kostki w ramach gwarancji. (trzymamy za słowo! :))

Ciekawostką jest tutaj także informacja, iż ma zostać zamknięty basen na ul. Rokosowskiej, a personel ma zostać przeniesiony na odkrytą pływalnie na Szczęśliwicach.

Cały artykuł można przeczytać na stronie tvnwarszawa.pl pod linkiem: http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,roboty-przy-basenie-quot-bedzie-otwarty-w-sezonie-quot-,207454.html

Aktualizacja: 05.06.2011r.

11.06.2011r. odbędzie się otwarcie basenu w Parku Szczęśliwickim, więcej informacji na naszej stronie pod linkiem: http://www.basenszczesliwice.pl/11-czerwca-2011r-otwarcie-basenu-na-szczesliwicach

Podziel się na:
 • Facebook
 • Blip
 • Twitter
Dodatkowe informacje: Aktualności Tagi: , ,

7 komentarzy to "Otwarcie basenu na Szczęśliwicach w czerwcu!"

 1. Ania pisze:

  Mam pytanie: czy na terenie basenu można coś zjeść?? Nie znam tego parku czy ktoś wie jak wygląda sprawa z knajpkami w tej okolicy??

 2. (L) pisze:

  zjesc ? rok temu na tym basenie za żucie gumy do żucia chcieli mnie wyrzucić …

 3. l pisze:

  jest restauracja obok (pink flamingo z amerykanska kuchnia) a po drugiej stronie baru barek z kielbaskami i innymi rzeczami

 4. Kasia pisze:

  fajny basenik, nie mogę już się doczekać otwarcia. Tylko jest zdecydowanie za mały na tą okolicę, pamiętam w zeszłym roku strasznie dużo osób było, ale jest fajnie że go otworzyli bo jest gdzie popływać w czystej wodzie;)

 5. Pablo pisze:

  Widziałem, że gruz z basenu zniknął…może otwarcie jest już bliskie 😀

 6. Filip pisze:

  Czy ktoś już był w tym roku na basenie??

 7. kaskaa pisze:

  Byłam dzisiaj, super pogoda, miła obsługa, miejsca wystarczająco dużo 🙂 naprawdę można się zrelaksować. Polecam.

Dodaj komentarz

Musisz być Zalogowany komentować.