Basen w parku Szczęśliwickim

Restauracja amerykańska Chicago’s Bar&Grill

Chicago's Grill&BarDziś w cyklu ciekawe miejsca w Warszawie prezentujemy Wam restauracje amerykańską Chicago’s Grill&Bar. Z pewnością jest to świetne rozwiązanie na wieczorny wypad po całodziennym plażowaniu na basenie.

Północnoamerykański klimat, duch lat 50. ubiegłego wieku, którym towarzyszą niesamowity charakter i niezapomniana atmosfera są jednymi z licznych cech restauracji „Chicago’s Bar & Grill”.  Położona w centrum Warszawy, na rogu ulicy Żelaznej i Siennej restauracja przykuje bez wątpienia uwagę miłośników amerykańskich klimatów. W specyficzny nastrój pachnący amerykańskością, bez wątpienia wprowadzi nas wystrój lokalu, którego inspiracją było pełne wrażeń życie Chicago sprzed pięćdziesięciu lat.

Ta restauracja amerykańska może się nie tylko poszczycić jedynym w swoim rodzaju klimatem, ale także bogatym menu, w którym każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Goście „Chicago’s Bar & Grill” mogą nie tylko spróbować amerykańskich przekąsek, sałatek czy dań głównych, ale mogą także pozwolić sobie na skosztowanie chicagowskich drinków i alkoholi. Także najmłodsi znajdą tutaj pyszne i zdrowe posiłki prosto z amerykańskiego Chicago.

Gość odwiedzający „Chicago’s Bar & Grill” może poczuć klimat Ameryki lat 50. bez konieczności wyjazdu za ocean. Dzięki dbałości o szczegóły, dopracowanej kolorystyce, bogatemu menu oraz komponującemu się z całością wyposażeniu „Chicago’s Bar & Grill” staje się miejscem wartym uwagi i odwiedzenia.

Chicago’s Grill&Bar
Warszawa, ul. Żelazna 41
tel. (22) 89 00 999
www.chicagos.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Blip
  • Twitter
Dodatkowe informacje: Ciekawe miejsca Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Musisz być Zalogowany komentować.