Basen w parku Szczęśliwickim

Krav Maga i Samoobrona w Parku Szczęśliwice!

Krav Maga, Samoobrona – Warszawa Ochota, Park Szczęśliwice

W sezonie letnim zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia Krava Maga i samoobrony dla kobiet w Parku Szczęśliwice. Zajęcia prowadzi instruktor Krav Maga Rafał Kozłowski (Pas Mistrzowski 1 Darga, www: kravmagaskmp.wordpress.com), – sekcja Ochota, ul. Urbanistów 3, Z.Sz. Nr 26

Krava Maga
Kiedy?: Poniedziałki i środy, godz. 19:00
Gdzie?: ul. Urbanistów 3, Z.Sz. Nr 26

Krava Maga Outdoor
Kiedy?: Soboty, godz. 10:00
Gdzie?: Park Szczęśliwice (przy boisku do siatkówki plażowej – na przeciwko basenu)

Samoobrona dla kobiet
Kiedy?: Raz w miesiącu (szczegóły na stronie www: www.kravmagaskmp.wordpress.com)
Gdzie?: Park Szczęśliwice

Sekcja Krav Maga Warszawa – Ochota
ul. Urbanistów 3, Z.Sz. Nr 26. Zajęcia są prowadzone z Krav Maga, Krav Maga i samoobrona dla kobiet. Od września rusza nowa grupa dla dzieci (6-12 lat) –  Krav Maga Kids. Instruktor prowadzi również projekt lato z Krav Maga oraz treningi personalne.

Czym jest Krav Maga?
Krav Maga – z języka hebrajskiego – to walka w pełnym realnym kontakcie bojowym, stanowiąca formę samoobrony. Krav Maga została stworzona nie do rywalizacji spor­towej, nie do pokazania piękna ruchu, jak w innych sztukach walki, lecz po to, by ratować życie i zdrowie własne lub osób, za które jesteśmy odpowiedzialni.

Metody Krav Maga zostały przyjęte przez FBI i S.W.A.T. (USA). W Polsce również system ten od wielu lat wprowa­dza się do szkolenia wojska, policji, stra­ży granicznej i innych służb o podobnym charakterze działania. Technika ta jest także przeznaczona dla osób cywilnych.

Krav Maga opiera sie na stosunkowo prostych formach ruchowych, odzwierciedlających bardzo realne sytuacje życiowe. Uczy jak chronić życie i przeciwstawić się przemocy. Jest ona systemem optymalnym i elastycznym, bez względu na wiek i płeć ją stosujących. To Krav Maga się dostosowuje do Ciebie, a nie Ty do Krav Maga.

Instruktor Krav Maga – Rafał Kozłowski
tel.: +48 692 554 945
więcej informacji na: www.kravmagaskmp.wordpress.com

Podziel się na:
  • Facebook
  • Blip
  • Twitter
Dodatkowe informacje: Ciekawe miejsca

Dodaj komentarz

Musisz być Zalogowany komentować.