Basen w parku Szczęśliwickim

Czy karta Multisport, Benefit obowiązuje na basenie w Parku Szczęśliwice?

W związku z tym, iż wiele osób pyta w komentarzach o to – czy na odkrytym basenie w Parku Szczęśliwice obowiązują karty: Multisport, Benefit postanowiliśmy poświęcić temu tematowi odrębny post.

Na chwilę obecną (19.08.2012) nie ma możliwości wstępu na kartę Multisport, Benefit na odkrytą pływalnie w Parku Szczęśliwice – o czym informuje kartka znajdująca się przy kasach wejściowych.

Jest to na pewno kiepska informacja dla osób posiadających takie karty – ale basen nie jest dla nich zamknięty ;). Czy to dobrze, czy źle możecie się wypowiedzieć w komentarzach tego postu.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Blip
 • Twitter
Dodatkowe informacje: Informator podręczny Tagi: 

6 komentarzy to "Czy karta Multisport, Benefit obowiązuje na basenie w Parku Szczęśliwice?"

 1. Kamila pisze:

  Witam

  Widzę informację na temat karty multisport że nie obowiązuję u Państwa na basenie,ale ta informacja jest z tamtego roku stąd moje pytanie czy coś się może zmieniło?? Może w tym roku jednak karty są honorowane?

  Pozdrawiam

 2. Agnieszka pisze:

  Witam,

  Ponawiam pytanie osoby wyżej. Czy w tym roku będziecie akceptować karty MultiSport? Dobrze by było, gdybyście się zdecydowali. Chodzę ze znajomymi gdzie indziej, skoro u Was nie można, ale jak się zdecydujecie – na pewno się pojawimy.

 3. Anka pisze:

  Witam,
  rozumiem, że to samo dotyczy karty FitProfit? To jest niestety kiepska informacja, zwłaszcza w kontekście Moczydła, które takie karty respektuje 😉

 4. Karol pisze:

  Podłączam się pod powyższe pytanie, czy w tym roku możliwe jest wejscie na karty (w moim przypadku oksystem)?

 5. Szymon pisze:

  Witam proponuję wybrać się do parku Moczydło tam karty Multisport, OK system są honorowane.

Dodaj komentarz

Musisz być Zalogowany komentować.